Меню

Ура, друзі! Нарешті ми можемо розповісти Вам про наш новий проект, а саме мережу закладів японської кухні Боcуши. Цікава назва, згодні?! Босуші – єдиний у нашій країні продукт українського виробництва, тобто наш - ріднесенький!

Пан Лосось знає свою справу! Краще, тому що своє! Краще, тому що українське!

Приходьте до нас з друзями, дітьми, цілими родинами! Розглядайте, питайте, смакуйте – полюбіть нашу кухню так, як любимо її ми!

Ми – це великий колектив, дружня родина, яка фанатично віддана своїй справі. Живимо нею щодня, щогодини, щосекунди! Ні - хімії, ні - підробкам, ні - несмачному рису та рибі! Так - лише ніжному лососю і розсипчастому рису!

Завітайте до нас і переконайтеся у цьому самі, але не треба одразу нас із кимось порівнювати, добре? Ви ж пам’ятаєте, у кожної господині свої секрети у приготуванні коронної страви! Отак і ми, готуємо виключно за технологічними картами, які розробляємо ретельно і дуже прискіпливо!

Отже, краще один раз спробувати і назавжди стати нашими постійними клієнтами та друзями !!! ))

Чекаємо на Вас! Пам’ятайте, Боcуші – це мережа швидкої доставки і смачної їжі.

Неповторний смак, особливо підібране для кожного меню – це все є запорукою шаленого успіху серед наших клієнтів. Кожне зернятко рису, кожен шматочок риби, кожен грам сиру – все ретельно перевіряється і проходить усі необхідні процеси. Тільки так, а не інакше ми можемо віддячити своїм постійним клієнтам за довіру та вибір мережі закладів Босуші !