Меню
 • Тільки свіжі
  продукти!
 • Оперативна
  доставка
 • великий колектив
  відданий своїй справі
 • Акції та
  знижки

Вибір клієнтів

#Боцесуши - найсвіжіша, смачна і корисна їжа!

Ви телефонуєте - і наші кухарі починають готувати замовлені страви з найсвіжіших продуктів, які потім упаковуються в спеціальні «термобокси» і потрапляють до вас в своєму натуральному вигляді.

Ми працюємо вже більше 4-х років і успішно розвиваємося. За ці роки, ми підготували команду відмінних фахівців, закупили новітнє обладнання, налагодили партнерські відносини з безліччю відомих компаній.

В нас завжди швидка доставка!

Про компанію

Босуші – єдиний у нашій країні продукт українського виробництва, тобто наш - ріднесенький!Приходьте до нас з друзями, дітьми, цілими родинами! Розглядайте, питайте, смакуйте – полюбіть нашу кухню так, як любимо її ми! Ми – це великий колектив, дружня родина, яка фанатично віддана своїй справі.

Смачно, тому що свое!

Босуші - мережа закладів, яка працює в форматі take - away, тобто «Готові страви на винос». Для нас приготування суші - це ціле мистецтво!

Отже, краще один раз спробувати і назавжди стати нашими постійними клієнтами та друзями !!! ))

Чекаємо на Вас! Пам’ятайте, Боcуші – це мережа швидкої доставки і смачної їжі.

Неповторний смак, особливо підібране для кожного меню – це все є запорукою шаленого успіху серед наших клієнтів. Кожне зернятко рису, кожен шматочок риби, кожен грам сиру – все ретельно перевіряється і проходить усі необхідні процеси. Тільки так, а не інакше ми можемо віддячити своїм постійним клієнтам за довіру та вибір мережі закладів Босуші!

ЗНИЖКИ - Босуши знижка гарна фiшка

Ти у захваті від японської кухні і жити не можеш без наших ролів, тоді 10% -а знижка на наступне замовлення твоя !!!! Умови її отримання ну дуже прості! Роби замовлення або доставку у нас, все це гарненько фотографуй разом з собою коханим , не бажаєш сам давай в кадр бабусю , маму або домашніх улюбленців
- Пан лосось буде радий бачити всіх)))) І отримуй знижку на нове замовлення - 10%.
Ти ще не в нашій групі!? Заходь саме зараз!⇓ >@bo_sushi

Босуши у твоєму місті!

Доставка суші по містах: